Arenguvisioon

Õpetaja-juhendaja ülesandeks on õpitu – kogemuse teadvustamine õpilasele s.t õpitu sidumine meie igapäevaeluga ning praktiseerimine reaalses situatsioonis.

Peale õpilaste õpetamise ja juhendamise, tegelen aktiivselt  ka kolleegide nõustamisega nii metoodilise kui tehnoloogilise juhendamisega. Oma koolis aita nõpetajaid e-kooli kasutamisel ning soovitan erinevaid veebikeskkondi ja abistan õppematerjalide loomisel.

Leian, et oma kogemuste ja teadmiste jagamine ainult rikastab mind. Olen olnud  Vaatamaailma koolitaja ning Ole Kaasas koolitaja. Sooviksin end edasi arendada ning liituda Tiigrihüppe koolitajatega.

2012/2013 õppeaatal töötasin Tiigrihüppe lasteaiaõpetajate koolitajana. Viisin läbi 2 kursust. Jälle huvitav kogemus, töötada õpetajatega.

2014/2015 õppeaastal jätkasin HITSA koolitajana. Samal ajal käis koolituste uuendamine ja koolitajate koolitamine, nii et läbisin koolitajatele mõeldud kursuse, et saaksin koolitajana jätkata. Seoses digipöördega Pärnu Mai Koolis, viisin läbi mõned äpikoolitused ja programmide kasutamise õpetused õpetajatele. Õpilastega osalesime HITSA õpilastööde konkursil, see eeldas uute programmide õpetamist ja sisu tootmist. Uus oli ka robootika sisseviimine teis kelasside tunniplaani, mis lõppes kevadel esimesel Jr FLL robotinäitusel osalemisega  Tartu AHHAA-s (osalesime 2 võistkonnaga).

2015-2016 õppeaasta tõi kooli uusi digituuli,  digipöörde lõpetamise Tallinnas, õpetajate koolitusi, õpilastööde juhendamisi, robootika näituse Tartu AHHAA-s, osalemise Pärnu koolide nutivõistlusel, nutimängu organiseerimise meie koolis, osalemise Code Week’il ja KoodiTunnis ning hulga muid pisemaid tegemisi toimetamisi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s